Markizy i Rolety Fasadowe

Fasadowe markizy balkonowe lub na wystawy sklepowe to idealny sposób na ochronę przed promieniami słonecznymi oraz przed wiatrem. Markizy te świetnie strzegą także naszej prywatności. Nasze markizy, tak jak wszystkie inne osłony, produkowane są na idywidualne zamówienie, pod wymiary klienta. Używamy wyłącznie najlepszych, markowych tkanin, które dzięki ochronie przed szkodliwym promieniowaniem UV gwarantują maksymalne bezpieczeństwa użytkowania. Możecie Państwo wybierać z ponad 400 wzorów tkanin i tysięcy kombinacji kolorystycznych. W zależności od modelu i wymaganego stopnia komfortu obsługi markizy są napędzane albo ręcznie za pomocą korby, albo przez siłownik elektryczny, którym można w prosty sposób sterować za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Markiza Fasadowa Egadi

Markiza fasadowa z opadającym ramieniem

markizy fasadowe egadi

Egadi to markiza fasadowa z opadającymi ramionami z naciągiem sprężynowym, mocowanymi niezależnie od zespołu rury nawojowej. Może być stosowana zarówno jako markiza fasadowa jak i balkonowa (możliwość bocznego montażu ramion we wnęce balkonowej). Egadi świetnie sprawdza się jako ochrona przeciwsłoneczna wystaw sklepowych - zapewnia dużo więcej cienia niż tradycyjnie stosowane markizy koszowe. Jednocześnie istnieje możliwość umieszczenia pełno kolorowej grafiki na poszyciu.

Roleta fasadowe Sunscreen 103 zip / Standard / Linka

Rolety fasadowe w kasecie 103 mm

roleta fasadowa sunscreen 103 zip

SUNSCREEN 103 to uniwersalne rolety fasadowe przeznaczone do montażu bezpośredniego we wnęce okiennej - do stolarki, lub na zewnątrz wnęki - do muru. Pod tym względem są zbliżone do aluminiowych rolet zewnętrznych. Istnieje również możliwość montażu podtynkowego kasety - należy przygotować wnękę w elewacji o przekroju 120x200 mm - głębokość x wysokość. Produkt dostępny jest z trzema systemamiprowadzenia bocznego - prowadnice boczne z zamkiem tkaniny (ZIP), standardowe prowadnice aluminiowe o przekroju 30x39 mm (STANDARD), oraz prowadzenie linkowe (LINKA). Kaseta rolety samonośna, ekstrudowana. Napęd wyłącznie elektryczny. Naciąg tkaniny grawitacyjny - dociążenie w profilu dolnym.

Roleta fasadowe Sunscreen 103 zip

Rolety fasadowe w kasecie 130 mm

roleta fasadowa sunscreen 103 zip

SUNSCREEN 130 ZIP to wielkogabarytowe rolety fasadowe przeznaczone do montażu bezpośredniego we wnęce okiennej - do stolarki, lub na zewnątrz wnęki - do muru. Maksymalne wymiary 500x500 cm i trzecia klasa odporności wiatrowej sprawiają, że SUNSCREEN 130 świetnie sprawdzi się również jako wypełnienie boczne w pergolach i dachach szklanych. Produkt dostępny wyłącznie z prowadnicą ZIP. Napęd wyłącznie elektryczny. Naciąg tkaniny grawitacyjny - dociążenie w profilu dolnym.