Markizy Kasetowe

Elegancko zapakowana ochrona przeciwsłoneczna. Markizy kasetowe to dodatkowo zabezpieczone modele markiz tarasowych, z ramionami przegubowymi lub teleskopowymi. W pozycji zwiniętej, elegancka i odporna na korozje aluminiowa kaseta efektywnie zabezpiecza tkaninę poszycia i elementy mechaniczne przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych i środowiskowych, takich jak deszcz, śnieg i kurz. Ma to pozytywny wpływ dla bezawaryjnej eksploatacji markizy.

Markiza Kasetowa Aland

Nowość 2021! Markiza kasetowa 500x350 cm z opcjonalnym oświetleniem LED

markizy kasetowe Aland

Nasza najnowsza markiza kasetowa o wysięgu 350 cm, z prostokątnym profilem przednim i maskownicami bocznymi. Kaseta dwuczęściowa, z dostępem do mechanizmu i rury nawojowej od góry, bez demontażu całej markizy. Opcjonalna płaska maskownica przyścienna mocowana do kasety oraz zintegrowane oświetlenie LED w ramionach i wzdłuż profilu dolnego kasety. Dzięki zastosowaniu długich konsol montażowych wygodny montaż dwóch lub więcej markiz obok siebie.

Markiza Kasetowa Kyma

Markiza kasetowa 1400x400 cm z ramionami przegubowymi i oświetleniem w ramionach

markizy kasetowe kyma

Markiza kasetowa przeznaczona do zacieniania bardzo dużych tarasów. Modularna budowa kasety zapewnia maksymalną stabilność markizy. Instalacja na płytach montażowych rozmieszczonych w miejscach montażu ramion.. W zależności od szerokości, markiza wyposażona jest w 2,3,4,5 lub 6 ramion przegubowych. Opcjonalnie w ramionach można zamontować oświetlenie LED. Przewody prowadzone są wewnątrz ramion i również na przegubach pozostają niewidoczne. Istnieje także możliwość zastosowania falbany zwijanej - w markizach do 10 m szerokości. Przy szerokości markizy powyżej 5 metrów falbana jest podzielona na dwie części.

Markiza Kasetowa Merkury

Markiza kasetowa 600x350 cm z ramionami przegubowymi .

markizy kasetowe merkury

Elegancka, opływowa markiza kasetowa z ramionami przegubowymi - po złożeniu zarówno tkanina jak i ramiona są chronione przed wpływem czynników atmosferycznych i zabrudzeniem. Aluminiowe wzmacniane ramiona ze zintegrowaną sprężyną naciągową i łańcuchem. Montaż ścienny lub sufitowy. Prosta, płynna regulacja kąta pochylenia. Kaseta markizy Merkury posiada zintegrowaną maskownicę rury nawojowej - po rozwinięciu rura jest niewidoczna. Wyposażenie standardowe obejmuje napęd ręczny za pomocą korby markizowej lub elektryczny, wysokiej jakości ramiona łańcuchowe oraz profil przedni domykający kasetę markizy w pozycji zwiniętej. Dostępna szeroka gama wyposażenia opcjonalnego.

Markiza Kasetowa Pony

Markiza kasetowa 600x300 cm z ramionami przegubowymi.

markizy tarasowe pony

Markiza kasetowa z ramionami przegubowymi - po złożeniu zarówno tkanina jak i ramiona są chronione przed wpływem czynników atmosferycznych i zabrudzeniem. Aluminiowe wzmacniane ramiona ze zintegrowaną sprężyną naciągową i łańcuchem. Montaż ścienny lub sufitowy. Prosta, płynna regulacja kąta pochylenia. Wyposażenie standardowe obejmuje napęd ręczny za pomocą korby markizowej lub elektryczny, wysokiej jakości ramiona łańcuchowe oraz profil przedni domykający kasetę markizy w pozycji zwiniętej. Dostępna szeroka gama wyposażenia opcjonalnego. Markiza zastępuje model Pony znany z poprzednich lat. Modyfikacje dotyczą głównie kształtu kasety i profilu przedniego.