Osłony boczne i kotary

Osłony boczne i kotary to kolejne produkty, które możecie znaleźć w naszym asortymencie. Osłona boczna przed słońcem lub wiatrem pozwala w komfortowy sposób użytkować pergole czy choćby tylko taras. Nasze osłony boczne lub kotary produkujemy na dowolny wymiar klienta, przez co produkt jest indywidualnie dostosowany do potrzeb każdego klienta.

Sunscreen Shade

Boczna osłona tarasowa

markizy tarasowe siro

Wielofunkcyjna boczna przysłona tarasowa ze zintegrowaną sprężyną naciągową. Mocowana do elewacji za pomocą uchwytów kasety. Zaczep boczny mocowany do słupka stanowiącego wyposażenie standardowe markizy lub do istniejącego słupa, ściany, itp. Sunscreen Shade zapewnia doskonałą ochronę przed bocznym wiatrem i słońcem, oraz stanowi dodatkową ochronę prywatności . Napęd ręczny - markizę rozkłada się ciągnąc za rączkę, a następnie wczepia w zaczep boczny na słupku. Pozycja rączki regulowana, zaczep boczny na słupku na wysokości ~117 cm od podłoża. Kaseta kwadratowa, ekstrudowana 103x103 mm, słupek boczny aluminiowy 80x40 mm.

Velosun

Kotary tarasowe

kotara velosun

Dekoracyjne tkaniny tarasowe z odpornych na warunki zewnętrzne tkanin akrylowych Sunbrella XL marki Dickson oraz Irisun Deco. Do stosowania w pergolach tarasowych, altanach ogrodowych oraz dachach szklanych. Pełna integracja z pergolami Patio dzięki zastosowaniu takich samych prowadnic. Łożyskowane wieszaki poszycia pozwalają na zakładanie i zdejmowanie tkaniny bez potrzeby demontażu karnisza. Jednocześnie nie ma możliwości samoistnego wypięcia tkaniny np. na skutek wiatru.