Rolety Fasadowe

Fasadowe rolety balkonowe lub na wystawy sklepowe to idealny sposób na ochronę przed promieniami słonecznymi oraz przed wiatrem. Rolety te świetnie strzegą także naszej prywatności. Nasze rolety fasadowe, tak jak wszystkie inne osłony, produkowane są na idywidualne zamówienie, pod wymiary klienta. Używamy wyłącznie najlepszych, markowych tkanin, które dzięki ochronie przed szkodliwym promieniowaniem UV gwarantują maksymalne bezpieczeństwa użytkowania. Możecie Państwo wybierać z ponad 400 wzorów tkanin i tysięcy kombinacji kolorystycznych. W zależności od modelu i wymaganego stopnia komfortu obsługi rolety są napędzane albo ręcznie za pomocą korby, albo przez siłownik elektryczny, którym można w prosty sposób sterować za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Roleta fasadowe Sunscreen 103 zip / Standard

Rolety fasadowe w kasecie 103 mm

roleta fasadowa sunscreen 103 zip

SUNSCREEN 103 to uniwersalne rolety fasadowe przeznaczone do montażu bezpośredniego we wnęce okiennej - do stolarki, lub na zewnątrz wnęki - do muru. Pod tym względem są zbliżone do aluminiowych rolet zewnętrznych. Produkt dostępny jest z dwoma systemami prowadzenia bocznego - prowadnice boczne z zamkiem tkaniny (ZIP) lub standardowe prowadnice aluminiowe o przekroju 30x39 mm. Do zastosowań wewnątrz pomieszczeń przygotowaliśmy wersję bez prowadzenia bocznego. Kaseta rolety samonośna, ekstrudowana. Napęd wyłącznie elektryczny. Naciąg tkaniny grawitacyjny - dociążenie w profilu dolnym.

Roleta fasadowe Sunscreen 131 zip

Rolety fasadowe w kasecie 131 mm

roleta fasadowa sunscreen 103 zip

SUNSCREEN 131 to wielkogabarytowe rolety fasadowe przeznaczone do montażu bezpośredniego we wnęce okiennej - do stolarki, lub na zewnątrz wnęki - do muru. Maksymalna powierzchnia 20 m 2 i trzecia klasa odporności wiatrowej sprawiają, że SUNSCREEN 131 świetnie sprawdzi się również jako wypełnienie boczne w pergolach i dachach szklanych. Produkt dostępny jest z dwoma systemami prowadzenia bocznego - prowadnice boczne z zamkiem tkaniny (ZIP) oraz standardowe prowadnice aluminiowe o przekroju 30x39 mm. Do zastosowań wewnątrz pomieszczeń przygotowaliśmy wersję bez prowadzenia bocznego. Kaseta rolety samonośna, ekstrudowana. Opcjonalnie dostępna kaseta podtynkowa gięta - do zabudowy (patrz tabele cenowe). Napęd wyłącznie elektryczny. Naciąg tkaniny grawitacyjny - dociążenie w profilu dolnym.