Systemy szklane

W ofercie naszej firmy oprócz tradycyjnych pergoli i markiz, znajdziecie również systemy szklane do montowania na dachach swoich tarasów i nie tylko. Systemy szklane w postaci szklanego dachu czy też szklanych drzwi bocznych, pozwolą cieszyć się ciepłem słońca w każdych warunkach. Warto jednak przypomnieć, że systemy szklane nie można traktować na równi z zimowymi ogrodami - nasze produkty traktujemy jako urozmaicenie naszych markiz i pergoli, a dzięki nowoczesnemu wyglądowi prezentują się znakomicie w każdym typie budownictwa.

VIDRO

Dach szklany 700x500 cm

dach szklany vidro

Tarasowy dach szklany z bezpiecznego szkła laminowanego LSG grubości 10 mm. Zabezpiecza taras przed deszczem i śniegiem - całoroczna ochrona. Odporna na korozję wysokiej jakości aluminiowa konstrukcja. Opcjonalnie można zastosować markizę przeciwsłoneczną HERA nad lub pod szkłem, lub EOS - tylko nad szkłem. Dach szklany Vidro dostępny jest z belką przednią zlicowaną i pełnym orynnowaniem lub z belką cofniętą, bez orynnowania. Słupy przednie mogą być rozmieszczone skrajnie lub przesunięte.

TOMEI

System szklanych ścianek przesuwnych

oslony-tomei

System szklanych paneli przesuwnych, do zastosowania w pergolach oraz dachach szklanych. Montaż szyny dolnej nawierzchniowy lub wpuszczany.
W zakres dostawy wchodzą: - panele szklane ze szkła hartowanego 10 mm. Zachodzenie paneli na siebie - ok. 3 cm. Panele wyposażone są w boczne uszczelki szczotkowe.
- szyna dolna i górna 3,4,5 lub 6 torowa. Szyna dolna standardowo w srebrnej anodzie.
- zamek w pierwszym panelu przesuwnym - opcja
- boczne profile pionowe
- pochwyt ze stali nierdzewnej
Opcjonalnie dostępne są maskownice szyny dolnej. Elementy z tworzywa w kolorze czarnym lub białym.